no

Faktat

JäTe järjestää mejäputken, joka on vMJYn alainen. Mukana on Suomi, Ranska, Saksa, Ruotsi, Tanska, Norja & Viro eli yksinkertaisesti kaikki maat. Mejä on avoin vain FCI6- & FCI7-ryhmien koirille.

Max. 5koiraa / ohjaaja / luokka.

Päivämäärä on 13.08.14, mutta viimeiset ilmoittautumiset pitää olla lähetetty 13.08, klo 10.00
Mukana on AVO & VOI. Luokat järjestetään tuplana.
Säännöt löytyvät täältä.

Tuomarina toimii: Veera T

Osallistumiset sähköpostiin susityttogrr[at]gmail.com tällä koodilla
maa, luokka (enter)
rotukoodi u./n. Koiran nimi/Ohjaaja <*b*r>
Otsikoksi "jäte mejäputki - 6&7"
poista tähdet.

Ilmoita maat samassa järjestyksessä kuin sivulla!

Osallistujat

Suomi

AVO a

I-palkinto, 50-40p.
304 n. Hickoryhowil Nordic Sirikit/Lania 48p
207 u. Usagin Luvattu Viekas Kettu/Veera 47p
201 u. Jääkyneleen Ihmissusi/Tilli 46p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 46p
307 n. Lintuhaukun Aya/Veera 45p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 44p
201 u. Jääkyyneleen Cacaopera/Jacya 42p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 40p

II-palkinto, 39-30p.
201 u. Jääkyyneleen Pahansuopa Pullarosvo/Veera 36p
310 n. Xzana La Yogso Thoth/Lania 35p
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 34p
146 u. Redrazz Grand Warrior/Lania 33p
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 33p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 33p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 32p

III-palkinto, 29-20p.
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 25p

HYL, alle 20p.
201 n. Jääkyyneleen Pohjolan Tytär/Tilli 19p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 15p
207 n. Bright Blurry's Black Swift/Sigitius 14p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 13p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 11p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 9p
201 n. Jääkyyneleen Rakkaus Pullossa/Veera 8p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 6p
310 u. Qantas Nox Hyzen/Lania 6p
315 u. Happy Boy/Milja H. 2p
311 u. Just Before Shock/Deneo 1p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 1p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 0p

AVO b

I-palkinto, 50-40p.
315 u. Happy Boy/Milja H. 46p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 46p
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 45p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 45p
201 n. Jääkyyneleen Rakkaus Pullossa/Veera 43p
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 43p
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 43p
201 n. Jääkyyneleen Pohjolan Tytär/Tilli 42p

II-palkinto, 39-30p.
307 n. Lintuhaukun Aya/Veera 39p
201 u. Jääkyyneleen Pahansuopa Pullarosvo/Veera 33p
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 31p
207 n. Bright Blurry's Black Swift/Sigitius 31p
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 30p

III-palkinto, 29-20p.
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 29p
201 u. Jääkyneleen Ihmissusi/Tilli 23p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 21p

HYL, alle 20p.
310 u. Qantas Nox Hyzen/Lania 18p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 17p
310 n. Xzana La Yogso Thoth/Lania 17p
207 u. Usagin Luvattu Viekas Kettu/Veera 16p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 16p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 11p
311 u. Just Before Shock/Deneo 9p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 7p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 7p
146 u. Redrazz Grand Warrior/Lania 7p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 2p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 1p

304 n. Hickoryhowil Nordic Sirikit/Lania HYL - oikeus ylempään luokkaan
201 u. Jääkyyneleen Cacaopera/Jacya HYL - oikeus ylempään luokkaan
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro HYL - oikeus ylempään luokkaan

VOI a

I-palkinto, 50-40p.
201 u. Jääkyyneleen Komea Kuutamo/Veera 47p vFIN JVA
204 u. Man of Milan/Milja H. 45p
207 n. Usagin Mehtätähti/Veera 44p
207 u. Usagin Kulta-Into Pii/Veera 42p
201 n. Jääkyyneleen Tohu-Bohu/Veera 40p vFIN JVA

II-pakinto, 39-30p.
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 31p

III-palkinto, 29-20p.
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 23p

HYL, alle 20p.
146 u. Bulawayo De Shobenieme/Veera 17p
208 u. Waldo’s People/Deneo 14p

VOI b

I-palkinto, 50-40p.
-

II-palkinto, 39-30p.
207 n. Usagin Mehtätähti/Veera 37p

III-palkinto, 29-20p.
207 u. Usagin Kulta-Into Pii/Veera 24p
204 u. Man of Milan/Milja H. 20p

HYL, alle 20p.
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 17p
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 15p
208 u. Waldo’s People/Deneo 12p
146 u. Bulawayo De Shobenieme/Veera 7p

201 u. Jääkyyneleen Komea Kuutamo/Veera HYL - valio

Ranska

AVO a

I-palkinto, 50-40p.
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 48p
146 u. Never Forget of Furenza/Veera 47p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 46p
311 n. Kiellon Käskemättä Parempi/Jacya 45p
311 u. Just Before Shock/Deneo 45p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 44p
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 42p
321 u. Barcaldine's Rincon Elkins/Lania 42p
146 n. Queen Bitch of Furenza/Veera 42p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 42p
303 n. Rivoray Airleen Vivaldi/Lania 40p

II-palkinto, 39-30p.
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 38p
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 38p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 37p
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 34p
315 u. Happy Boy/Milja H. 30p

III-palkinto, 29-20p.
207 u. Usagin Kulta-Into Pii/Veera 23p
204 u. Man of Milan/Milja H. 20p

HYL, alle 20p.
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 17p
321 n. Tapkahalla Bye She Goes To Rio/Lania 15p
321 u. Jewelclaw Irish Ransom/Lania 15p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 13p
304 u. Tapkahalla Comodoro Rivadavia/Lania 12p
207 u. Usagin Luvattu Viekas Kettu/Veera 9p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 8p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 6p
207 n. Usagin Mehtätähti/Veera 3p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 3p
208 u. Waldo’s People/Deneo 1p

AVO b

I-palkinto, 50-40p.
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 50p
204 u. Man of Milan/Milja H. 48p
207 u. Usagin Kulta-Into Pii/Veera 46p
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 40p

II-palkinto, 39-30p.
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 37p
146 n. Queen Bitch of Furenza/Veera 35p
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 35p

III-palkinto, 29-20p.
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 29p
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 29p
146 u. Never Forget of Furenza/Veera 25p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 24p
311 u. Just Before Shock/Deneo 23p
208 u. Waldo’s People/Deneo 23p
304 u. Tapkahalla Comodoro Rivadavia/Lania 22p

HYL, alle 20p.
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 19p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 19p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 18p
315 u. Happy Boy/Milja H. 16p
303 n. Rivoray Airleen Vivaldi/Lania 10p
207 u. Usagin Luvattu Viekas Kettu/Veera 9p
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 7p
321 n. Tapkahalla Bye She Goes To Rio/Lania 6p
321 u. Barcaldine's Rincon Elkins/Lania 6p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 5p
207 n. Usagin Mehtätähti/Veera 4p
321 u. Jewelclaw Irish Ransom/Lania 2p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 1p

311 n. Kiellon Käskemättä Parempi/Jacya HYL - oikeus ylempään luokkaan
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter HYL - oikeus ylempään luokkaan

VOI a

I-palkinto, 50-40p.
-

II-palkinto, 39-30p.
-

III-palkinto, 29-20p.
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 24p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 24p

HYL, alle 20p.
146 n. Lasipisaran Harjalisko/Jacya 11p
201 u. Jääkyyneleen Cacaopera/Jacya 0p

VOI b

I-palkinto, 50-40p.
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 44p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 44p

II-palkinto, 39-30p.
201 u. Jääkyyneleen Cacaopera/Jacya 35p

III-palkinto, 29-20p.
-

HYL, alle 20p.
146 n. Lasipisaran Harjalisko/Jacya 9p

Saksa

AVO a

I-palkinto, 50-40p.
307 u. Lintuhaukun Aster/Veera 49p
204 u. Man of Milan/Milja H. 46p
208 u. Waldo’s People/Deneo 44p
146 u. Redrazz Grand Warrior/Lania 42p
304 n. Hickoryhowil Nordic Sirikit/Lania 41p

II-palkinto, 39-30p.
315 u. Happy Boy/Milja H. 38p
311 u. Just Before Shock/Deneo 38p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 36p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 36p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 35p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 33p

III-palkinto, 29-20p.
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 27p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 26p
201 u. Jääkyyneleen Pahansuopa Pullarosvo/Veera 22p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 22p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 21p

HYL, alle 20p.
201 u. Laika Kaveklis Brunoties/Veera 19p
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 18p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 17p
310 n. Xzana La Yogso Thoth/Lania 16p
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 16p
310 u. Qantas Nox Hyzen/Lania 15p
146 n. Queen Bitch of Furenza/Veera 15p
308 u. Lintuhaukun Quercus Robur/Shady 12p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 8p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 5p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 5p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 5p
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 2p

AVO b

I-palkinto, 50-40p.
315 u. Happy Boy/Milja H. 49p
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 46p
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 46p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 45p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 45p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 44p
310 n. Xzana La Yogso Thoth/Lania 41p

II-palkinto, 39-30p.
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 37p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 35p
308 u. Lintuhaukun Quercus Robur/Shady 35p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 34p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 34p
201 u. Jääkyyneleen Pahansuopa Pullarosvo/Veera 31p

III-palkinto, 29-20p.
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 24p
146 n. Queen Bitch of Furenza/Veera 22p
208 u. Waldo’s People/Deneo 21p
201 u. Laika Kaveklis Brunoties/Veera 20p

HYL, alle 20p.
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 19p
304 n. Hickoryhowil Nordic Sirikit/Lania 17p
311 u. Just Before Shock/Deneo 17p
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 17p
146 u. Redrazz Grand Warrior/Lania 12p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 8p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 8p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 4p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 4p
310 u. Qantas Nox Hyzen/Lania 3p

307 u. Lintuhaukun Aster/Veera HYL - oikeus ylempään luokkaan
204 u. Man of Milan/Milja H. HYL - oikeus ylempään luokkaan

VOI a

I-palkinto, 50-40p.
307 u. Joy Vision Vampire Thistle/Veera 48p
207 n. Usagin Mehtätähti/Veera 46p

II-palkinto, 39-30p.
146 n. Eager Beaver of Furenza/Veera 32p
146 n. Lasipisaran Harjalisko/Jacya 32p

III-palkinto, 29-20p.
308 u. Lintuhaukun Fraxinus Nigra/Saino 24p

HYL, alle 20p.
146 u. Bulawayo De Shobenieme/Veera 19p
146 n. Eager Beaver of Furenza/Veera 7p.
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 6p

VOI b

I-palkinto, 50-40p.
307 u. Joy Vision Vampire Thistle/Veera 49p
146 n. Lasipisaran Harjalisko/Jacya 48p
146 u. Bulawayo De Shobenieme/Veera 44p

II-palkinto, 39-30p.
146 n. Eager Beaver of Furenza/Veera 30p.


III-palkinto, 29-20p.
308 u. Lintuhaukun Fraxinus Nigra/Saino 23p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 21p

HYL, alle 20p.
146 n. Eager Beaver of Furenza/Veera 12p

207 n. Usagin Mehtätähti/Veera HYL - valio

Ruotsi

AVO a

I-palkinto, 50-40p.
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 50p
303 u. Scarlets Dévon/Sigitius 47p
311 u. Just Before Shock/Deneo 43p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 42p
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 41p
146 u. Bulawayo De Shobenieme/Veera 41p

II-palkinto, 39-30p.
201 n. Jääkyyneleen Pohjolan Tytär/Tilli 39p
201 u. Drottbasses Feber i blodet/Lyydia 37p
201 n. Bergvakt' Spökslottet/Lyydia 35p
146 u. Redrazz Atrayl Allardyce/Lania 34p
214 n. Ballerina/Milja H. 33p
146 n. Jadalis Tahirah Fayina/Lania 32p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 30p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 30p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 30p

III-palkinto, 29-20p.
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 28p
214 n. Jääkyyneleen Lumiakka/Veera 26p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 25p
208 u. Waldo’s People/Deneo 25p
146 n. Eager Beaver of Furenza/Veera 23p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 22p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 22p

HYL, alle 20p.
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 18p
146 u. Redrazz Grand Warrior/Lania 14p
201 u. Bury from Pemberley/Veera 12p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 10p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 7p
201 u. Jääkyneleen Ihmissusi/Tilli 4p
146 n. Ra'Niyah Qiana Gaia/Lania 4p
204 u. Delhi's Jolly/Milja H. 2p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 0p

AVO b

I-palkinto, 50-40p.
201 n. Jääkyyneleen Pohjolan Tytär/Tilli 49p
201 u. Drottbasses Feber i blodet/Lyydia 45p
201 u. Jääkyneleen Ihmissusi/Tilli 45p
201 n. Bergvakt' Spökslottet/Lyydia 45p
208 u. Waldo’s People/Deneo 43p
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 43p
146 n. Jadalis Tahirah Fayina/Lania 43p

II-palkinto, 39-30p.
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 39p
146 u. Redrazz Atrayl Allardyce/Lania 38p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 36p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 36p
214 n. Ballerina/Milja H. 33p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 32p

III-palkinto, 29-20p.
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 29p
311 u. Just Before Shock/Deneo 24p
146 n. Ra'Niyah Qiana Gaia/Lania 24p
201 u. Bury from Pemberley/Veera 23p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 20p

HYL, alle 20p.
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 18p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 18p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 13p
146 n. Eager Beaver of Furenza/Veera 12p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 11p
146 u. Redrazz Grand Warrior/Lania 11p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 8p
204 u. Delhi's Jolly/Milja H. 5p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 5p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 2p
214 n. Jääkyyneleen Lumiakka/Veera 0p

303 u. Scarlets Dévon/Sigitius HYL - oikeus ylempään luokkaan
146 u. Bulawayo De Shobenieme/Veera HYL - oikeus ylempään luokkaan

VOI a

I-palkinto, 50-40p.
307 u. Lintuhaukun Quercus Robur/Shady 41p

II-palkinto, 39-30p.
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 30p

III-palkinto, 29-20p.
301 u. Democrats Are Sexy/Sigitius 25p
204 u. Man of Milan/Milja H. 21p

HYL, alle 20p.
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 18p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 7p
315 u. Happy Boy/Milja H. 4p

VOI b

I-palkinto, 50-40p.
301 u. Democrats Are Sexy/Sigitius 43p

II-palkinto, 39-30p.
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 37p

III-palkinto, 29-20p.
315 u. Happy Boy/Milja H. 21p

HYL, alle 20p.
204 u. Man of Milan/Milja H. 18p
307 u. Lintuhaukun Quercus Robur/Shady 13p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 13p
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 10p

Tanska

AVO a

I-palkinto, 50-40p.
321 n. Tapkahalla Bye She Goes To Rio/Lania 49p
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 48p
311 n. Kiellon Käskemättä Parempi/Jacya 47p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 44p
204 u. Man of Milan/Milja H. 43p
304 u. Tapkahalla Comodoro Rivadavia/Lania 43p
146 n. Queen Bitch of Furenza/Veera 42p

II-palkinto, 39-30p.
208 u. Waldo’s People/Deneo 37p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 36p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 35p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 34p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 33p
207 u. Usagin Kulta-Into Pii/Veera 33p
321 u. Barcaldine's Rincon Elkins/Lania 32p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 32p
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 32p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 31p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 30p
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 28p
303 n. Rivoray Airleen Vivaldi/Lania 26p
214 n. Jääkyyneleen Lumiakka/Veera 25p
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 25p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 23p
201 u. Jääkyyneleen Cacaopera/Jacya 23p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 9p
315 u. Happy Boy/Milja H. 9p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 6p
207 u. Usagin Luvattu Viekas Kettu/Veera 2p
311 u. Just Before Shock/Deneo 2p
321 u. Jewelclaw Irish Ransom/Lania 1p

AVO b

I-palkinto, 50-40p.
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 50p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 48p
207 u. Usagin Luvattu Viekas Kettu/Veera 46p
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 45p
321 n. Tapkahalla Bye She Goes To Rio/Lania 42p

II-palkinto, 39-30p.
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 38p
315 u. Happy Boy/Milja H. 38p
321 u. Barcaldine's Rincon Elkins/Lania 30p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 30p

III-palkinto, 29-20p.
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 28p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 26p
304 u. Tapkahalla Comodoro Rivadavia/Lania 25p
321 u. Jewelclaw Irish Ransom/Lania 25p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 23p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 22p

HYL, alle 20p.
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 19p
201 u. Jääkyyneleen Cacaopera/Jacya 18p
208 u. Waldo’s People/Deneo 16p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 16p
207 u. Usagin Kulta-Into Pii/Veera 13p
311 u. Just Before Shock/Deneo 11p
204 u. Man of Milan/Milja H. 10p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 6p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 5p
146 n. Queen Bitch of Furenza/Veera 2p
307 n. Koivujoen Usko Mahdottomuuteen/Batter 2p
307 u. Kiellon Vieläkin Uskomaton/Batter 1p
303 n. Rivoray Airleen Vivaldi/Lania 0p
214 n. Jääkyyneleen Lumiakka/Veera 0p

311 n. Kiellon Käskemättä Parempi/Jacya HYL - oikeus ylempään luokkaan

VOI a

I-palkinto, 50-40p.
-

II-palkinto, 39-30p.
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 31p

III-palkinto, 29-20p.
201 u. Jääkyyneleen Tuer Le Temps/Veera 16p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 16p
307 u. Joy Vision Vampire Thistle/Veera 13p
204 n. Usagin Mangomeloni/Veera 10p

VOI b

I-palkinto, 50-40p.
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 45p

II-palkinto, 39-30p.
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 39p
201 u. Jääkyyneleen Tuer Le Temps/Veera 39p

III-palkinto, 29-20p.
204 n. Usagin Mangomeloni/Veera 23p

HYL, alle 20p.
307 u. Joy Vision Vampire Thistle/Veera 9p

Norja

AVO a

I-palkinto, 50-40p.
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 46p
315 u. Happy Boy/Milja H. 41p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 40p

II-palkinto, 39-30p.
310 n. Xzana La Yogso Thoth/Lania 39p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 39p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 37p
146 u. Redrazz Grand Warrior/Lania 34p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 34p
310 u. Qantas Nox Hyzen/Lania 33p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 31p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 30p

III-palkinto, 29-20p.
208 u. Waldo’s People/Deneo 29p
207 u. Usagin Kulta-Into Pii/Veera 28p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 25p
146 n. Jadalis Tahirah Fayina/Lania 25p
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 24p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 24p
204 u. Man of Milan/Milja H. 22p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 21p

HYL, alle 20p.
214 n. Jääkyyneleen Lumiakka/Veera 18p
307 n. Lintuhaukun Aya/Veera 10p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 9p
201 u. Jääkyyneleen Pahansuopa Pullarosvo/Veera 6p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 3p
311 u. Just Before Shock/Deneo 3p

AVO b

I-palkinto, 50-40p.
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 48p
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 48p
207 u. Usagin Kulta-Into Pii/Veera 47p
204 u. Man of Milan/Milja H. 46p
311 u. Just Before Shock/Deneo 46p
146 n. Jadalis Tahirah Fayina/Lania 44p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 44p
315 u. Happy Boy/Milja H. 43p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 42p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 41p

II-palkinto, 39-30p.
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 38p
146 u. Redrazz Grand Warrior/Lania 37p
201 u. Jääkyyneleen Pahansuopa Pullarosvo/Veera 34p

III-palkinto, 29-20p.
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 29p
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 29p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 29p
214 n. Jääkyyneleen Lumiakka/Veera 24p
310 u. Qantas Nox Hyzen/Lania 22p

HYL, alle 20p.
307 n. Lintuhaukun Aya/Veera 17p
208 u. Waldo’s People/Deneo 15p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 14p
310 n. Xzana La Yogso Thoth/Lania 8p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 8p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 6p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 3p

VOI a

I-palkinto, 50-40p.
146 n. Eager Beaver of Furenza/Veera 41p vNOR JVA

II-palkinto, 39-30p.
207 n. Usagin Mehtätähti/Veera 36p
146 n. Ra'Niyah Qiana Gaia/Lania 33p

III-palkinto, 29-20p.
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 23p

HYL, alle 20p.
220 u. Jääkyyneleen Heiwiller/Sigitius 19p
146 u. Redrazz Atrayl Allardyce/Lania 6p
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 2p

VOI b

I-palkinto, 50-40p.
146 n. Ra'Niyah Qiana Gaia/Lania 44p
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 43p
146 u. Redrazz Atrayl Allardyce/Lania 41p

II-palkinto, 39-30p.
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 36p

III-palkinto, 29-20p.
220 u. Jääkyyneleen Heiwiller/Sigitius 27p
207 n. Usagin Mehtätähti/Veera 22p

HYL, alle 20p.
-

146 n. Eager Beaver of Furenza/Veera HYL - oikeus ylempään luokkaan

Viro

AVO a

I-palkinto, 50-40p.
214 u. Metsälän Fani/Milja H. 49p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 42p
146 u. Never Forget of Furenza/Veera 41p

II-palkinto, 39-30p.
146 u. Eager Beaver of Furenza/Veera 38p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 37p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 37p
201 n. Jääkyyneleen Pohjolan Tytär/Tilli 35p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 31p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 30p

III-palkinto, 29-20p.
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 29p
214 n. Jääkyyneleen Lumiakka/Veera 28p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 28p
146 u. Redrazz Atrayl Allardyce/Lania 26p
311 u. Just Before Shock/Deneo 26p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 25p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 22p
310 n. Xzana La Yogso Thoth/Lania 22p
201 u. Jääkyyneleen Pahansuopa Pullarosvo/Veera 22p
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 21p

HYL, alle 20p.
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 19p
204 u. Man of Milan/Milja H. 10p
146 n. Jadalis Tahirah Fayina/Lania 9p
315 u. Happy Boy/Milja H. 6p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 3p
146 n. Ra'Niyah Qiana Gaia/Lania 3p
208 u. Waldo’s People/Deneo 1p
201 u. Jääkyneleen Ihmissusi/Tilli 0p

AVO b

I-palkinto, 50-40p.
146 u. Eager Beaver of Furenza/Veera 50p
204 n. Usagin Suklaa Trio/Deneo 49p
146 n. Ra'Niyah Qiana Gaia/Lania 48p
311 n. Kiellon Pikimusta Pataässä/Spyro 47p
214 n. Jääkyyneleen Lumiakka/Veera 46p
146 n. Jadalis Tahirah Fayina/Lania 45p
319 u. Lehtikadon Itku pitkästä ilosta/Frisky 40p

II-palkinto, 39-30p.
146 u. Redrazz Atrayl Allardyce/Lania 38p
201 n. Jääkyyneleen Pohjolan Tytär/Tilli 37p
308 u. Lintuhaukun Rhododendron/Natalia 36p
207 n. Usagin Luvattu Vallaton Kettu/Frisky 32p

III-palkinto, 29-20p.
311 u. Just Before Shock/Deneo 29p
204 u. Man of Milan/Milja H. 26p
207 u. Trin Taz Feeniksin Lento/Veera 24p
208 u. Waldo’s People/Deneo 24p
201 u. Jääkyyneleen Pahansuopa Pullarosvo/Veera 21p
315 u. Happy Boy/Milja H. 20p

HYL, alle 20p.
201 u. Jääkyneleen Ihmissusi/Tilli 18p
146 u. Redrazz Exilios Prazeres/Lania 15p
207 n. Bright Blurry's Black Swan/Lalina 11p
146 u. Never Forget of Furenza/Veera 10p
146 n. Nightingale of Furenza/Frisky 8p
706 n. Jääkyyneleen Nukkavieru Nelli/Kurris 3p
706 u. Jääkyyneleen Liukas Lennart/Marcia 2p
307 n. Lintuhaukun Bouvardia/Natalia 2p
310 n. Xzana La Yogso Thoth/Lania 0p

214 u. Metsälän Fani/Milja H. HYL - oikeus ylempään luokkaan

VOI a

I-palkinto, 50-40p.
307 u. Lintuhaukun Aster/Veera 50p
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 46p

II-palkinto, 39-30p.
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 39p

III-palkinto, 29-20p.
146 n. Lasipisaran Harjalisko/Jacya 29p
308 u. Acarden Njet Njet/Veera 25p

HYL, alle 20p.
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 0p

VOI b

I-palkinto, 50-40p.
-

II-palkinto, 39-30p.
307 u. Lintuhaukun Aster/Veera 38p
201 n. Laika Kaveklis Necereta Laime/Jacya 35p
308 u. Acarden Njet Njet/Veera 32p

III-palkinto, 29-20p.
201 n. Jääkyyneleen Luuranko/Batter 27p
307 u. Lintuhaukun Viiriäinen/Batter 26p

HYL, alle 20p.
146 n. Lasipisaran Harjalisko/Jacya 15p

* * * * * *

Todella suuret kiitokset vveeralle joka viitsi koodata meidän ulkoasun!
ulkoasu © Veera
koodaus © vveera
tekstit © Veera (ellei toisin mainita)